Україна домовилася з "дочкою" американської Westinghouse про модернізацію атомних блоків

28 вересня 2017, 14:38
Турбоатом (Харків) домовився з Westinghouse Electric Sweden AB, Енергоатом і Донбасенерго про постачання устаткування на загальну суму в 5,5 млрд грн

Про це повідомила прес-служба уряду.

У Харкові між Енергоатомом і Турбоатомом було підписано програму участі з постачання обладнання для АЕС України на 5-річний період (2018-2022 роки) на суму близько $100 млн.

Відео дня

Також був підписаний договір між Донбасенерго і Турбоатомом про постачання турбіни К-330-23,5 потужністю 330 МВт для реконструкції блоку 6А Слов'янської ТЕС на суму 317 млн грн, а також Меморандум про взаєморозуміння між Westinghouse і Турбоатомом про підвищення ефективності роботи обладнання і підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України, обладнаних російськими турбінами і генераторами, на суму $100 млн.

"Тільки що ми підписали 5,5 млрд грн. Це означає, що в найближчі роки підприємства будуть завантажені роботою, близько 15 тис. чоловік будуть отримувати заробітну плату, а в цьому циклі будуть задіяні понад 10 підприємств України", - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, раніше Westinghouse Electric Company підписала контракт з Енергоатомом на постачання систем забезпечення безпасность для чотирьох блоків Запорізької АЕС.


Westinghouse Electric Sweden AB є шведським філією американської компанії Westinghouse Electric Company.

Показати ще новини
Радіо NV
X