Український Ajax Systems відкриє офіс у Великобританії

5 квітня 2019, 14:35

Провідний український виробник систем безпеки відкриє представництва в Європі

Українська компанія Ajax Systems, яка за кілька років стала провідним виробником систем безпеки в Європі, відкриває представництва за кордоном. В першу чергу у Великобританії. Про це заявив засновник компанії Олександр Конотопський повідомляє LIGA.net.

Відео дня

Він додав, що, якщо все пройде вдало, наступний офіс буде відкрити в Німеччині.

База користувачів Ajax вже досягає 200 тис. клієнтів. Вона приростає приблизно на 10-20 тис. на місяць.

"Але наша мета - рости в місяць десь по 30 тис., щоб протягом 3 років зробити мільйон акаунтів. Зрозуміло, що нас не можна міряти, як соціальну мережу - адже всім користувачам потрібно як мінімум купити пристрої. У нашому випадку користувач - це практично інсталяція. Мільйон інсталяцій - це наступна відмітка, до якої ми йдемо", - розповідає Конотопський.

Виробництво компанії, розташоване в Києві, реагує на зростання продажів. Зараз в Ajax Systems працює до 500 осіб. З огляду на те, що перед компанією стоїть завдання подвоїтися за рік, до кінця року у неї буде 700-900 чоловік в штаті.

Cовладелец Rozetka.ua, американський інвестфонд Horizon Capital нещодавно придбав міноритарний пакет акцій Ajax Systems за $10 млн. Він викупив частку у попереднього инвестора, фонду SMRK, і частину акцій менеджменту.

Раніше повідомлялося, що українська компанія викуповує OLX на п'яти африканських ринках.

Показати ще новини
Радіо NV
X