Українцям заборонили перевозити в поїздах багаж вагою понад 50 кг

10 квітня 2019, 18:48

В Україні набули чинності нові правила перевезення багажу

Мінінфраструктури оновило Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України. Відповідний наказ від 1 лютого 2019 року № 74 був зареєстрований в Мін'юсті і вступив в силу 9 квітня, повідомляє ЛІГА: ЗАКОН.

Відео дня

Визначено, що пасажир має право перевозити ручну поклажу у всіх категоріях вагонів і поїздів загальною вагою до 50 кг. Ручна поклажа до 36 кг включно перевозиться безкоштовно, перевищення до 14 кг оплачується за тарифом перевезення багажу. Ручна поклажа, загальна вага якої перевищує 50 кг, до перевезення в пасажирських вагонах не допускається.

Раніше пасажирам дозволялося перевозити додаткову ручну поклажу вагою до 50 кг в плацкартному або купейному вагоні після покупки за повну вартість додаткового проїзного документа відповідного вагона. Крім того, додаткову ручну поклажу вагою до 150 кг можна було перевезти в окремому купе з оплатою повної вартості всіх місць в ньому.

Крім того, в поїздах категорій Інтерсіті і Інтерсіті+ перевезення велосипедів не дозволять при відсутності технічних умов (місць) для їх розташування у вагоні.

Раніше повідомлялося, що для пасажирів поїзда Київ-Варшава змінили порядок проходження митного та прикордонного контролю.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X