Отримав сертифікат EASA. Украерорух підтвердив відповідність європейським вимогам

14 грудня 2020, 18:23

Украерорух отримав сертифікат, що підтверджує відповідність держпідприємства оновленим європейським сертифікаційним вимогам.

Украерорух отримав новий сертифікат Агентства Евроcоюз з безпеки польотів (EASA). Документ підтверджує, що авіапідприємство відповідає оновленим європейським сертифікаційним вимогам, які вступили в силу в січні 2020 року.

Відео дня

Про це повідомляється на сайті Державного підприємства обслуговування повітряного руху України.

«Успішне проходження аудиту європейського регулятора з безпеки польотів є обов'язковою умовою для надання українською стороною транскордонних послуг в частині повітряного простору Словацької Республіки для виконання польотів до / з міжнародного аеропорту Ужгород», - підкреслив глава держпідприємства Андрій Ярмак.

Також він уточнив, що імплементаційні протоколи до угоди будуть підписані найближчим часом. Поки Україна і Словаччина працюють над технічними аспектами взаємодії.

Украерорух вперше пройшов сертифікацію EASA в 2018 році. Вона була виконана як умова словацької сторони для визначення Украероруху провайдером аеронавігаційних послуг для виконання польотів за приладами в/з аеропорту Ужгород.

Раніше повідомлялося, що Україна приєднається до європейської системи маршрутних зборів за аеронавігації.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X