Украерорух відзвітував про прибуток вперше з початку пандемії

26 жовтня 2021, 15:22

Украерорух вперше з 2019 року отримає прибуток за підсумками кварталу.

За підсумками третього кварталу цього року державне підприємство Украерорух отримало прибуток у 183 млн грн вперше з допандемійного 2019 року. Про це йдеться у повідомленні пресслужби підприємства.

Відео дня

Зазначається, що підприємство змогло закінчити квартал із прибутком, попри те, що інтенсивність повітряного руху в минулому кварталі була на 26% нижчою проти аналогічного періоду 2019 року.

Як один із важливих факторів, який допоміг Украероруху вийти на прибуток за підсумками кварталу, глава підприємства Андрій Ярмак назвав потроєння кількості польотів у повітряному просторі над Чорним морем.

За словами Ярмака, з червня цього року на вказаній ділянці було введено економічно обґрунтовану ставку за аеронавігаційне обслуговування.

Серед інших чинників, що вплинули на успішний квартал, керівник держпідприємства назвав також ефективне використання залучених кредитних коштів, антикризові заходи та залучення авіакомпаній до використання повітряного простору України.

Нагадаємо, що за підсумками першого півріччя Украерорух отримав 260 млн. грн. збитків. Підприємство покращило ситуацію порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X