Логістична революція. Укрпошта відмовиться від прив’язки до адміністративного поділу України

8 вересня 2021, 11:41

Укрпошта при побудові нової логістичної мережі переорієнтує потоки листів і відправлень від прив’язки до адміністративного поділу України на прив’язку до системи доріг і маршрутів.

«Ми будуємо систему, яка не буде прив’язана в майбутньому до адміністративного поділу України. Сьогодні ж, навпаки, ми прив’язані до такого поділу. Тому, що, по-перше, ми виплачуємо пенсії, і паперові відомості, що додаються до пенсій, друкуються і видаються конкретними пенсійними фондами», — розповів гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«І навіть якщо мені місто Ніжин Чернігівської області логістично (бо так дороги в країні побудовані) зручніше обслуговувати з Києва, я не можу цього зробити, тому що я повинен їх обслуговувати з Чернігова», — додав він.

За словами Смілянського, у міру відходу від паперових документів і переходу на цифрові технології, Укрпошта буде відмовлятися від адміністративного поділу і прив’язуватися виключно до дороги, спираючись тільки на те, як простіше і швидше довезти вантаж.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта починає будівництво сортувального центру під Києвом. Завершити роботи планується до кінця 2023 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X