На межі зриву. Угоду Microsoft та ігрового гіганта Activision Blizzard можуть заблокувати

9 грудня 2022, 13:30
Американський регулятор вимагає заблокувати покупку Microsoft ігрового гіганта Activision Blizzard (Фото:REUTERS / Mike Blake)

Американський регулятор вимагає заблокувати покупку Microsoft ігрового гіганта Activision Blizzard (Фото:REUTERS / Mike Blake)

Угода з придбання Microsoft ігрового гіганта Activision Blizzard може бути заблокована владою США.

Адміністрація Байдена в четвер ухвалила рішення заблокувати заявку Microsoft на придбання ігрового гіганта Activision Blizzard.

Про це пише Reuters.

У своїй скарзі Федеральна торгова комісія США, яка слідкує за дотриманням антимонопольного законодавства, заявила, що Microsoft має досвід накопичення цінного ігрового контенту.

Відео дня

"Microsoft вже продемонструвала, що може і приховуватиме контент від своїх ігрових конкурентів", - сказала Холлі Ведова, директор Бюро конкуренції FTC.

Вона зазначила, що регулятор прагне завадити Microsoft отримати контроль над провідною незалежною ігровою студією Activision Blizzard і використовувати її для заподіяння шкоди конкуренції на численних ігрових ринках, що динамічно і швидко зростають.

У свою чергу президент Microsoft Бред Сміт заявив, що компанія боротиметься із регулятором.

Як зазначає агентство, адміністрація Байдена прийняла агресивніший підхід до забезпечення дотримання антимонопольного законодавства.

Раніше Мін'юст США зупинив злиття Penguin Random House, найбільшого у світі книжкового видавництва, і меншого американського конкурента Simon & Schuster за $2,2 млрд.

Акції Activision впали на 1,5% до $74,76, тоді як акції Microsoft впали з попередніх максимумів, але закрилися приблизно на 1% вище за $247,40.

Про те, що Microsoft купує Activision Blizzard за $68,7 млрд, стало відомо в січні цього року.

У липні 2021 року Департамент справедливого працевлаштування та забезпечення житлом Каліфорнії ( DFEH) подав позов проти розробника відеоігор Blizzard Entertainment та її власника Activision Blizzard, в якому компанію звинуватили у створенні « культури студентського братства», через що співробітниці ставали жертвами «постійних сексуальних домагань» та дискримінації за статевою ознакою.

У вересні Activision Blizzard пішов на угоду з Комісією з рівних можливостей при працевлаштуванні та створить фонд на $18 млн для виплат для компенсації та відшкодування збитків постраждалим від харрасменту та дискримінації.

Цього ж місяця Комісія з цінних паперів викликала до суду керівництво компанії Activision Blizzard, відомої своїми іграми Call of Duty та World of Warcraft, включаючи СЕО компанії Боба Котика.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X