UFuture задумалася про будівництво готелю біля аеропорту в Жулянах

11 жовтня 2018, 14:54

Інвестиційна група UFuture розглядає можливість інвестування в будівництво тризіркового готелю в межах міжнародного аеропорту Київ ім. Ігоря Сікорського в Жулянах після завершення реконструкції та розширення терміналу А.

Про це журналістам повідомив засновник групи Василь Хмельницький, передають Українські Новини.

"Тут непогано було б побудувати готель...Ми спочатку добудуємо термінал, запустимо, я сподіваюся, це дасть більший дохід і з цього будемо розраховувати", - сказав він.

Відео дня

За словами Хмельницького, вартість одного номера на добу становитиме приблизно $50-70.

У свою чергу голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський підтвердив зацікавленість в цьому проекті.

Також Хмельницький розраховує на будівництво ангарів для літаків на території аеропорту. Він додав, що з 2011 року компанія UFuture проінвестувала аеропорт в загальному на понад 2,5 млрд грн.

Наразі компанія інвестує реконструкцію терміналу А і оцінює її окупність в близько 8-9 років.

Нагадаємо, що аеропорт інвестує в розширення терміналу А 630 млн грн.


UFuture Investment Group з головним офісом в Брюсселі створена восени 2017 року і об'єднала бізнес-проекти Василя Хмельницького.

До складу групи увійшла українська девелоперська компанія UDP, спеціалізацією якої є реалізація великих інфраструктурних проектів. Крім того, конгломерат об'єднав бізнеси в таких напрямках, як UDP Renewables, індустріальний парк Біла Церква, інноваційні парки UNIT.City і LvivTech.City.


Міжнародний аеропорт Київ розташований в діловому центрі столиці за 7 км від центру міста, за кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає друге місце в Україні. В аеропорту три терміналу загальною площею 21 тис. кв. м. Окремий термінал для бізнес-авіації - термінал В. ВПП дозволяє приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

За 9 місяців поточного року аеропорт обслужив 2,1 млн пасажирів, що на 57,3% більше, ніж в січні-вересні 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X