Учасники багатоденної експедиції пройдуть 2100 км і випробують можливості нової лімітованої серії акумуляторів Panasonic

6 жовтня 2017, 09:30
Київ, Україна, 28 вересня 2017 року – 2100 кілометрів по Європі за 120 днів повинні подолати учасники унікальної пішої експедиції eneloop expedition, ініційованої японською компанією Panasonic

Вона покликана привернути увагу громадськості до питань захисту навколишнього середовища і тваринного світу. Три команди по дві людини будуть день за днем перевіряти на міцність себе і нову лімітовану серію перезаряджуваних акумуляторів eneloop expedition.

Відео дня

Компанія Panasonic, відома своїми природоохоронними ініціативами, багато років просуває акумуляторні нікель-металогідридні (Ni-Mh) акумулятори eneloop як розумну й екологічну альтернативу звичайним батарейкам. Цього року компанія вирішила перейти від слів до діла і влаштувати акумуляторів справжню «перевірку боєм». Для цього була організована багатокілометрова експедиція по Європі за участю трьох команд, відібраних у ході відкритого голосування користувачів і журі. Володіючи мінімумом необхідних речей і акумуляторними батареями для живлення електронних пристроїв, учасники повинні будуть без будь-якого транспорту подолати 2100 км шляху і до 20 жовтня 2017 року прибути в розрахункову точку.

До речі, відстань – 2100 км – обрано не випадково. Вона символізує кількість циклів заряду і розряду акумуляторів eneloop без втрати початкової ємності, що є найвищим показником у галузі.

Команда-переможець, яка прийде на фініш першою, отримає призові 21 000 євро і зможе передати їх на користь обраної європейської благодійної організації, чия діяльність сфокусована на захисті тварин, збереженні навколишнього середовища та планети в цілому.

Ініціативу Panasonic вже підтримали багато відомих компаній, такі як Adventure food, Columbia, Fairphone, Husky, Nordisk, Sparkle, T-Mobile Austria, Xiro, надавши учасникам експедиції необхідне спорядження, продовольство та девайси.

Компанія Panasonic щорічно випускає на ринок тематичні серії акумуляторів eneloop у різних колірних рішеннях. Шанувальники бренду та організатори престижних конкурсів люблять «лімітки» Panasonic за стильний дизайн і оригінальні меседжі.

Інформація про корпорацію Panasonic:

Корпорація Panasonic – провідний світовий розробник електронних технологій і рішень для споживчої електроніки, житлового будівництва, автомобільної промисловості та різних галузей економіки і бізнесу. Корпорація, яка 2018 року відзначить свій 100-річний ювілей, активно розвивалася на світових ринках і сьогодні об'єднує 495 підрозділів і 91 дочірню компанію в усьому світі. Консолідований обсяг продажів Panasonic у 2016 році склав 61 711 млрд євро (7,343 трлн ієн). Корпорація прагне до створення нових цінностей, об'єднуючи інновації з різних напрямків свого бізнесу, і використовує власні технології для поліпшення життя людей і суспільства в цілому. Більш детальна інформація про Panasonic доступна на сайтах http://www.panasonic.com/global і www.panasonic.com/ua .


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X