Uber зібрав понад півмільйона підписів, щоб залишитися в Лондоні

23 вересня 2017, 17:30
Лондонський підрозділ компанії Uber запустив онлайн-петицію проти рішення про призупинення ліцензії перевізника

Петиція, зареєстрована в п'ятницю, 22 вересня, доступна на сайті Change.org.

"Із прагненням заборонити наш сервіс у столиці регулятор транспорту Лондона та мер міста діють на користь вузького кола людей, які хочуть обмежити вибір споживачів. Якщо це рішення залишиться чинним, воно залишить без роботи понад 40 000 ліцензованих водіїв і позбавить мільйони лондонців зручного та доступного транспорту ", - йдеться в формулюванні петиції.

Відео дня

Звернення було адресоване міському голові британської столиці Садіку Хану та зібрало рекордну кількість підписів - півмільйона за одну добу.

У суботу, 23 вересня, мер Лондона розмістив під петицією свою відповідь, в якій зазначив, що рішення про непродовження ліцензії компанії було прийнято незалежним регулятором. Водночас Садік Хан знову наголосив, що підтримує рішення про заборону Uber у Лондоні через її невідповідність вимогам безпеки пасажира, які діють для всіх без винятку перевізників на ринку міста.

"TfL (транспортний регулятор) вважає, що підхід і поведінка Убера демонструють відсутність корпоративної відповідальності з низки питань, які мають потенційні наслідки. Серед них - підходи Uber про повідомлення про серйозні кримінальні правопорушення, підхід до отримання медичних сертифікатів", - йдеться, зокрема, у відповіді мера.

Нагадаємо, що Uber втратив ліцензію на діяльність в Лондоні.

Показати ще новини
Радіо NV
X