Uber заплатить рекордні $148 млн за витік даних користувачів

28 вересня 2018, 16:16

Компанія Uber Technologies уклала угоду з владою 50 штатів США і округу Колумбія щодо врегулювання претензій, пов'язаних з масовою втратою особистих даних у 2016 році.

Про це пише видання Коммерсанть.

Так, в рамках угоди компанія заплатить владі $148 млн. Це найбільша виплата, пов'язана зі справою про крадіжку або втрату персональних даних.

Відео дня

Нагадаємо, що про крадіжку стало відомо у листопаді минулого року, хоча сталася вона ще у 2016 році. Хакерам тоді вдалося зламати хмарний сервіс, який використовується Uber, і викрасти дані на 57 млн чоловік - як клієнтів, так і водіїв. Історія обернулася для Uber великим скандалом і великими неприємностями.

В кінці 2017 року генеральний директор компанії Дара Хосровшахі заявив, що сам дізнався про крадіжку через рік після того, як вона сталася, звинувативши у всьому тодішнього главу служби безпеки Джо Саллівана.

За словами гендиректора, пан Салліван, якому довелося, зрозуміло, попрощатися з робочим місцем, доклав масу зусиль до того, щоб приховати витік персональних даних, і навіть пішов на виплату злочинцям $100 тис., щоб не допустити поширення інформації про крадіжку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X