Uber запланував купити 24 тисячі безпілотних автомобілів Volvo

21 листопада 2017, 15:45
Компанія Uber планує закупити до 24 тис. безпілотних позашляховиків Volvo

Про це повідомила компанія, передає The Guardian.

В Uber заявили про перехід від моделі позаштатних водіїв до безпілотних автомобілів.

Трирічне партнерство з Volvo дозволить компанії вдосконалити систему безпеки безпілотників, таким чином замінивши водіїв після невдач і судових позовів до компанії.

Відео дня

Для Volvo це стане найбільшим замовленням в індустрії безпілотних автомобілів на сьогодні. Financial Times оцінює 24 тис. автомобілів XC90 в базовій комплектації в $1,9 млрд.

Uber витрачатиме близько $600 млн щоквартально на свій перший комерційний автопарк. Компанія обладнає автомобілі всіма необхідними датчиками і електронікою

“Жодні фінансові подробиці не була розкриті, проте в компанії заявили, що більшу частину безпілотників закуплять у борг.Невелику кількість автомобілів XC90 буде придбано за власний капітал компанії”, - йдеться в повідомленні.

Компанія Uber вже більше року випробовує прототипи автомобілів Volvo в Арізоні та Пітсбурзі, проте водії на передньому сидінні втручаються, якщо система самозахисту не спрацює.

Безпілотники стануть доступними для замовлення через додаток Uber.


Uber працює у більш ніж 460 містах 77 країн світу. В Україні сервіс вперше запустився у Києві у 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Показати ще новини
Радіо NV
X