Uber ввів плату за очікування клієнта

4 жовтня 2017, 08:20
Водій буде отримувати плату за кожну хвилину, після другої хвилини очікування пасажира

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зокрема, через 2 хвилини після прибуття водія для пасажира починає нараховуватися плата за кожну хвилину очікування, поки водій чекає початку поїздки.

Відео дня

Крім того, в додатку для водіїв компанія запустила ряд нових функцій: чат, скорочення періоду скасування замовлення і бажаний час прибуття додому

Водій буде отримувати плату за скасування, якщо пасажир скасовує поїздку через більш ніж 2 хвилини (раніше було 5 хвилин).

Також водій зможе не тільки вказати бажане місце призначення, але і бажаний час прибуття за вказаною адресою. Система автоматично визначить замовлення в заданому напрямку в потрібний час.

Нагадаємо, 8 липня Uber підвищив тарифи в Києві на сервіс uberX.

12 вересня Uber знову підняв вартість поїздки в столиці на сервіс uberX і сервіс поїздок на автомобілях преміум-класу UberBlack.

Також підвищення тарифів відбулося і 20 вересня. Тоді компанія підняла вартість 1 км поїздки в Києві і Львові на сервіси uberX і UberSelect.

Відзначимо, що з 21 по 25 вересня Uber підняв вартість поїздок по всій Україні.


Uber працює в більш ніж 460 містах 77 країн світу. В Україні сервіс вперше запустився в Києві в 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпре, Харкові та Вінниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X