Uber вперше розкрив свої фінансові показники

18 квітня 2017, 12:10
Міжнародний сервіс виклику таксі Uber зафіксував скоригований збиток у розмірі $2,8 млрд у 2016 році при виручці в розмірі $6,5 млрд

Компанія, акції якої не обертаються на відкритому ринку, вперше опублікувала фінансові показники, не привівши даних за попередній рік, передає Інтерфакс-Україна.

Разом з тим Uber повідомила про зростання виручки в четвертому кварталі на 74% порівняно з попередніми трьома місяцями - до $2,9 млрд.

Відео дня

В кінці минулого року аналітики оцінювали потенційний збиток Uber до обліку податків, відсотків, зносу і амортизації (негативна EBITDA) за підсумками року у $2,8 млрд, зазначаючи, що ця величина буде на чверть більше збитку в 2015 році. При цьому прогноз по виручці становив $5,5 млрд.

При цьому розкриті дані про збиток Uber не включають витрати на винагороду у формі акцій, деякі інвестиції в нерухомість і купівлю автомобілів, а також не враховують результати діяльності компанії в Китаї, де вона несла приблизно $1 млрд збитків в рік, повідомляє агентство Bloomberg. Uber продала китайський бізнес влітку минулого року місцевому конкуренту Didi Chuxing Technology Co.

Як пише The Wall Street Journal, з моменту заснування в 2008 році Uber залучила близько $15 млрд боргового та часткового фінансування. З цієї суми у Uber залишилося близько $7 млрд, оскільки діяльність компанії вимагає масштабних вливань.

Показати ще новини
Радіо НВ
X