Uber відкрив у Києві штаб-квартиру з обслуговування Центральної та Східної Європи

20 грудня 2017, 12:20
Сервіс замовлення таксі Uber відкрив у Києві штаб-квартиру, яка обслуговує регіон Центральної та Східної Європи

Про це повідомив новопризначений генеральний менеджер Uber у цьому регіоні Олексій Стах, передає Інтерфакс-Україна.

"Всі працівники компанії з країн Центральної та Східної Європи переїдуть до Києва і будуть працювати тут", - заявив він.

Відео дня

Він також додав, що цей регіон об'єднує Польщу, Україну, Литву, Румунію, Естонію, Чехію і Словаччину.

Крім того, він зазначив, що з 20 грудня 2017 року Uber запустив у Києві новий сервіс - Uber Van. У цій категорії користувачам будуть доступні 6-місні машини.

Раніше Стах обіймав посаду генерального менеджера Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж у 600 містах у 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився у Києві у 2016 році. Також Uber працює у Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, що у липні цього року російська компанія Яндекс і Uber оголосили про об'єднання бізнесу замовлення таксі.

Яндекс.Таксі і Uber, вирішили об'єднати сервіси та бізнеси у Росії, а також у Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані. Загальний бізнес у компанії оцінили у $3,7 млрд.

Також повідомлялося, що незважаючи на те, що Україна не є частиною угоди зі злиття російської компанії Яндекс.Таксі і Uber, американська компанія відмовляється від планів відкрити у Києві штаб-квартиру по СНД.

При цьому у результаті угоди з об'єднання Яндекс.Таксі та Uber у декількох країнах СНД, російська компанія Яндекс стане співвласником глобального бізнесу Uber.

Показати ще новини
Радіо НВ
X