Тепер співробітники. Uber надасть вихідні і пенсії 70 000 водіїв у Британії

17 березня 2021, 15:04

Британія стала першою країною, де Uber погодився надати водіям статус співробітників, і надасть їм право на відпустку і пенсії.

Сервіс таксі Uber надасть статус співробітників приблизно 70 000 своїх водіїв в Британії, що дасть їм право на оплачувану відпустку і пенсійні відрахування. Про це пише The Wall Street Journal.

Відео дня

Цей крок компанії зробить Британію першим місцем, де Uber безпосередньо оплачує відпустку і пенсії своїм водіям. Компанія вже пропонує співробітниками медичне страхування на багатьох ринках.

Зміни були прийняті після того, як в лютому цього року Uber програв в Британії суд з приводу статусу водіїв. Тяганина у цій справі тривала з 2016 року.

Видання зазначає, що рішення Uber про надання водіям статусу працівників також може бути викликати подальші суперечки, оскільки компанія обіцяє гарантувати британським водіям мінімальну заробітну плату в тільки після того, як вони приймуть поїздку. Однак трудові активісти вимагали вважати водіїв співробітниками з того моменту, як вони увійдуть в додаток і будуть готові до роботи.

Нагадаємо, що восени минулого року штат Каліфорнія дозволив Uber НЕ зараховувати водіїв в штат . У той же час водії сервісу отримали право на медичну страховку і мінімальний часовий заробіток.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X