Uber у 2017 році отримав майже 4,5 млрд збитків

14 лютого 2018, 10:45

Чистий збиток компанії Uber Technologies Inc., яка володіє онлайн-сервісом із замовлення таксі, за підсумками всього 2017 року склав $4,4 млрд, а виручка - $7,3 млрд.

Про це свідчить фінансовий звіт, передає Інтерфакс-Україна.

У четвертому кварталі 2017 року компанія збільшила виручку, однак завершила квартал з чистим збитком.

Так, у жовтні-грудні виручка компанії зросла на 12% - до $2,26 млрд. А щоквартальні темпи зростання виручки Uber становили не менш ніж 10%.

Відео дня

Крім того, чистий збиток Uber за підсумками минулого кварталу становить $1,1 млрд. Збитки без урахування відсотків, податків, зносу і амортизації у четвертому кварталі становлять $775 млн.

Валовий обсяг замовлень Uber, включаючи послуги з доставки їжі та перевезення вантажів, у жовтні-грудні збільшився на 14% порівняно з попереднім кварталом - до $11 млрд. Цей показник приблизно на 60% вище за рівень за той же період 2016 року.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж у 600 містах у 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився у Києві у 2016 році. Також Uber працює у Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, що у третьому кварталі 2017 року Uber збільшив збитки більш ніж на третину - до $1,4 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X