Uber продав частину бізнесу у Азії сінгапурським конкуренту

26 березня 2018, 14:09

Компанія Uber Technologies Inc. домовилася про продаж основної частини операцій в Південно-Східній Азії своєму конкуренту - сінгапурської Grab Inc.

Про це пише The Financial Times, передає Інтерфакс-Україна.

Як пише The Guardian, в рамках угоди Uber отримає 27,5% -у частку в Grab. Крім того, головний виконавчий директор Uber Дари Хосровшахі увійде до складу ради директорів.

Відео дня

За даними джерел FT, інвестиції американської компанії в даному регіоні, куди входять Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Філіппіни і М'янма, становили $700 млн. При цьому, вартість частки Uber в Grab перевищить $2 млрд, виходячи з оцінки загальної вартості компанії в більш ніж $7 млрд. Також зазначається, що в ході останнього раунду залучення фінансування Uber був оцінений в $54 млрд.

Відзначимо, що за оцінками Alphabet і сінгапурського держінвестфонди Temasek, обсяг ринку таксі Південно-Східної Азії до 2025 року збільшиться більш ніж в п'ять разів - до $13,1 млрд - в порівнянні з рівнем 2015 року - $2,5 млрд. Крім того, поки Uber зазнає труднощів у відносинах з регуляторами по всьому світу, Grab тісно працює з владою і краще розуміє місцеві звички.

За даними аналітичної компанії App Annie, число активних клієнтів Grab в регіоні більше, ніж у Uber. Оцінки іншої компанії - Bain - також свідчать про те, що користувачі сервісів в Південно-Східній Азії воліють радше Grab, ніж Uber.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги в більш ніж 600 містах 77 країн. В Україні сервіс вперше запустився в Києві в 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X