Uber приїхав ще в одне українське місто

2 лютого 2017, 12:45
2 лютого міжнародна технологічна компанія Uber, творець однойменного мобільного додатку для виклику автомобілів, повідомила про запуск сервісу в Одесі

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Так, до послуг користувачів доступний uberX, ціни на поїздки з яким починаються від 14 грн.

Тарифи на uberX в Одесі складуть: 5 грн - подача автомобіля і 4,50 грн за кожен кілометр шляху.

Відео дня

"З першого дня оплатити поїздки з Uber в Одесі можна буде як готівкою, так і за допомогою зареєстрованої в додатку банківської картки", - йдеться в повідомленні.

Також відзначається, що користувачі зможуть дізнатися розрахункову вартість поїздки заздалегідь, до підтвердження замовлення. Після закінчення кожної поїздки користувач отримає на адресу електронної пошти квитанцію, яка буде містити інформацію про місце подачі автомобіля, маршрут, карту поїздки, дані про водія і деталізацію вартості.

“Наша мета - забезпечити можливість безпечного, швидкого, надійного і комфортного переміщення по місту для кожного жителя і гостя Одеси", - зазначив генеральний менеджер Uber в Україні та СНД Олексій Стах.

Одесити і гості міста зможуть скористатись можливістю безкоштовних поїздок по місту до кінця дня неділі 5 лютого 2017 року. Для цього необхідно ввести промокод ODESSA. Промокод надає право на 5 безкоштовних поїздок (до 75 грн кожна) будь-якому користувачеві Uber в Одесі з моменту запуску і до 23:59 неділі 5 лютого.


Одеса стала другим містом України, де був запущений сервіс Uber. За даними компанії, з моменту запуску Uber у Києві в червні минулого року майже 300 тис. киян скористалися сервісом. Uber в Україні демонструє рекордні темпи зростання в регіоні Європа, Близький Схід і Африка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X