Зміцнити позиції. Uber хоче купити сервіс таксі, який належить Daimler і BMW

29 вересня 2020, 19:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компания Uber присматривается к покупке сервиса такси, который является совместным предприятием концернов Daimler AG и BMW AG.

Компанія Uber Technologies Inc. розглядає покупку сервісу таксі Free Now - спільного підприємства концернів Daimler AG і BMW AG. Про це пише Bloomberg.

Відзначається, що угода може допомогти Uber посилити позиції в країнах Європи і Латинської Америки. В Uber зацікавилися купівлею сервісу Free Now після того, як компанія з труднощами при залученні нових інвесторів в умовах пандемії коронавірусу.

Відео дня

Джерела видання не впевнені, що обговорення приведуть до угоди. Також вони припускають, що можуть з'явитися інші учасники торгів. Крім того зазначається, що компаніям, ймовірно, буде складно домовитися про ціну активу через невизначені перспектив ринку.

Представники Uber і BMW від коментарів відмовилися, а представник Daimler заявив, що компанія не коментує спекуляції.

Daimler і BMW об'єднали свої підрозділи мобільного транспорту в минулому році, створивши компанію Your Now. До її складу якої входять п'ять різних підрозділів, в тому числі сервіс таксі Free Now і каршерінговую платформу Share Now. На кінець червня 2020 року Daimler оцінювала свою частку в Your Now в 618 млн євро.

Нещодавно суд на 18 місяців продовжив тимчасову ліцензію сервісу таксі Uber на роботу в Лондоні.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X