Uber продає ще один зі своїх інноваційних підрозділів

9 грудня 2020, 12:49

Uber продає непрофільні активи і розлучається з підрозділом «літаючих таксі».

Компанія Uber домовилася про продаж свого підрозділу «літаючих таксі» Uber Elevate каліфорнійському стартапу Joby Aviation, пише TechCrunch.

Сторони не розголошують умови угоди, однак повідомляється, що Uber інвестує в Joby Aviation $75 млн. Ці інвестиції є доповненням до раніше не розголошується інвестицій в розмірі $50 млн, які Uber вклала в Joby Aviation в рамках раунду C в січні цього року.

Відео дня

Видання зазначає, що продаж підрозділу «літаючих таксі» та раніше оголошений продаж бізнесу по розробці безпілотників спрямовані на збереження компанією основного бізнесу та на вихыв на прибутковість.

Операцію закриють на початку 2021 року. Joby зможе використовувати додаток Uber, щоб пропонувати поїздки на «літаючих таксі». Стартап взяв на себе зобов'язання розгорнути послуги повітряного таксі до 2023 року.

«Ця угода дозволяє нам поглибити наше партнерство з Joby, явним лідером в цій області, щоб прискорити вихід цих технологій на ринок», - зазначив СЕО Uber Дара Хосровшахі.

Стартап Joby Aviation займається розробкою електричних аеротаксі з вертикальним зльотом і посадкою. Компанія була заснована в 2009 році. Судно, над яким працює Joby Aviation може розвивати швидкість до 320 км / год. Транспортний засіб вміщує чотирьох пасажирів і пілота. Joby Aviation проводить випробувальні польоти на приватному аеродромі в Північній Каліфорнії.

Нагадаємо, що 8 грудня Uber оголосила про продаж бізнесу в сфері безпілотних авто стартапу Aurora. За умовами угоди Uber отримає частку в 26% і місце в раді директорів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X