Інвестують $800 млн. Uber планує повністю перейти на електротранспорт за 20 років

9 вересня 2020, 18:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Сервіс таксі Uber планує інвестувати $800 млн, щоб допомогти водіям перейти на електротранспорт.

Сервіс таксі Uber планує до 2040 року стати мобільною платформою з нульовим рівнем викидів і виконувати з 100% поїздок на електротранспорті. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Компанія готова інвестувати в цей проект $800 млн. Гроші роздадуть водіям по всій Європі, в США і Канаді, щоб вони могли перейти на автомобілі з нульовим рівнем викидів.

«Люди в усій Європі втомилися від заторів і забруднення повітря. Використання електромобілів є ключем до розв'язання цих проблем. І найкраще почати з водіїв, що проїжджають багато кілометрів щодня», - зазначив генеральний директор Transport and Environment компанії Вільям Тодтс.

Ініціатива торкнеться як легкових автомобілів, так і громадського, і мікротранспорта. В рамках цього плану, компанія планує до 2025 року перевести на електротранспорт 50% поїздок в містах в семи європейських столицях (Амстердамі, Берліні, Брюсселі, Лісабоні, Лондоні, Мадриді та Парижі).

У заяві компанії йдеться, що Uber уклав ряд партнерств в галузі, щоб зробити простішим перехід на електромобілі для водіїв сервісу. Зокрема, Uber підписав угоду про стратегічне партнерство з Renault-Nissan

В Україні Uber забезпечує пільгові тарифи для водіїв Uber Green на зарядних станціях Yasno і Toka.

У Великобританії і Франції Uber домовився з місцевими компаніями про поліпшення інфраструктури для зарядкті електрокарів.

Нагадаємо, що в кінці липня Uber запустив в Україні нову опцію оплати поїздок - Uber Cash.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X