Uber почав тестувати в Україні новий спосіб виклику таксі

7 лютого 2018, 11:16

Сервіс виклику таксі Uber тестує в Україні альтернативний для компанії спосіб виклику автомобіля – дзвінок на короткий номер телефону.

Частина користувачів Uber вже отримала повідомлення про те, що компанія запускає сервіс замовлення машини телефоном, пише ain.ua.

У розсилці користувачам повідомлялося про те, що замовити поїздку можна за номером 9988, інформація про неї буде вислана в SMS. Одержувачам розсилки пропонувалася одноразова знижка в 20% – вона автоматично застосовується після першого замовлення. Сервіс працює з 7:00 до 24:00.

Відео дня

Оператор на лінії на уточнююче запитання відповів, що це саме сервіс Uber і що він передбачає замовлення поїздки в телефонному режимі. У Uber також офіційно підтвердили, що тестують такий сервіс: "Серед опцій, які ми зараз розглядаємо – можливість здійснити поїздку через платформу Uber за допомогою оператора, з яким можна зв'язатися по телефону. Це поки пілотний проект, який перебуває на ранній стадії тестування".


Uber – міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси за викликом автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги у більш ніж 600 містах 77 країн. В Україні сервіс вперше запустився в Києві у 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, що 4 липня 2017 року Uber запустив в Києві новий сервіс таксі – Uber Black.

20 грудня минулого року Uber відкрив в Києві штаб-квартиру, яка обслуговує регіон Центральної та Східної Європи, а також запустив в Києві новий сервіс – uberVAN.

У лютому 2018 року стало відомо, що Uber почав пошук співробітника на позицію general manager для свого сервісу доставки їжі UberEats в Україні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X