Uber підняв тарифи на таксі відразу у п'ятьох українських містах

27 листопада 2017, 15:51
Сервіс виклику таксі Uber знову підняв вартість поїздок в Україні. Так, 27 листопада сервіс збільшив тарифи на поїздки з uberX у Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Харкові

Про це Uber повідомив у своєму офіційному блозі на сайті компанії.

У Києві мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 40 грн з попередніх 30 грн, подача машини зросла до 25 грн (раніше - 20,5 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною - 1,15 грн, як і вартість за один кілометр - 4,5 грн.

Відео дня

У Дніпрі тарифи стали наступними: мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 35 грн (раніше - 30 грн), подача авто зросла до 23 грн (раніше - 15 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною - 1,1 грн. А ось вартість за один кілометр знизилася до 4 грн (раніше - 4,5 грн).

Змінилися тарифи і у Львові. Так, мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX тепер становить 35 грн (раніше - 30 грн), подача авто зросла до 21 грн (раніше - 16 грн). Ціна однієї хвилини в дорозі залишилася незмінною - 1,2 грн, як і вартість за один кілометр - 5 грн.

У Запоріжжі мінімальна ціна поїздки з використанням сервісу uberX підвищилася до 30 грн (раніше - 25 грн), а вартість однієї хвилини в дорозі зросла до 1 грн (раніше - 90 коп.). Подача авто тепер становить 21 грн (раніше - 16 грн), а ціна за один кілометр зросла до 3,7 грн (раніше - 3,5 грн).

Тарифи в Харкові також змінилися. Тепер мінімальна вартість поїздки з використанням сервісу uberX становить 40 грн, подача авто зросла до 30 грн. Ціна однієї хвилини в дорозі - 90 коп., а вартість за один кілометр - 3,5 грн.


Uber працює у більш ніж 460 містах 77 країн світу. В Україні сервіс вперше запустився у Києві у 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, що 8 липня Uber вже підвищував тарифи в українській столиці на сервіс uberX.

З 12 вересня Uber підняв вартість поїздки в Києві на сервіс uberX і сервіс поїздок на автомобілях преміум-класу UberBlack.

З 20 вересня Uber підняв вартість 1 км поїздки в Києві і Львові на сервіси uberX і UberSelect.

А 26 вересня стало відомо про чергове велике підвищення тарифів Uber по всій в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X