Uber може очолити глава General Electric - ЗМІ

28 липня 2017, 19:19
Керівництво сервісу на замовлення таксі Uber Technologies Inc. може запропонувати главі General Electric Джефф Іммельт стати новим CEO компанії після відходу засновника Тревіса Каланіка

Про це повідомив The Wall Street Journal, передає Інтерфакс-Україна .

Раніше повідомлялося, що 61-річний Іммельт, 16 років керує GE, піде у відставку з поста CEO 1 серпня і залишить посаду голови ради директорів 31 грудня.

Відео дня

У числі інших кандидатур називалася CEO Hewlett-Packard Enterprise Мег Уїтмен, але вона заявила в соцмережі Twitter, що не збирається брати на себе керівництво Uber.

WSJ зазначає, що пост керівника Uber привабливий не тільки з точки зору нового виклику і можливості очолити найдорожчий стартап світу, але і з точки зору компенсації.

Uber здатний запропонувати зарплату вище середнього по ринку рівня, а також у майбутнього CEO є шанс отримати багатомільйонний бонус в разі розміщення акцій компанії на біржі.

Каланік пішов у відставку з поста CEO Uber в кінці червня під тиском з боку акціонерів, незадоволених істотними збитками компанії та серією скандалів, включаючи звинувачення в жорсткій корпоративній культурі і судовий розгляд з компанією Alphabet, яка звинуватила Uber в крадіжці технології для автомобілів на автономному управлінні.

Нагадаємо, що в Україні сервіс Uber доступний з 2016 року і сьогодні працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.

Показати ще новини
Радіо НВ
X