Uber дозволив давати чайові водіям в Україні

14 грудня 2017, 12:38
Онлайн-сервіс виклику таксі Uber в Україні ввів можливість залишати водіям чайові

Про це повідомляється на сайті компанії.

Залишити чайові можна за умови, якщо пасажир поставив водієві максимальну оцінку 5 балів. Чайові залишаються анонімно і за власним бажанням користувача. Пасажир може вибрати суму із запропонованих або ввести бажану. Ще однією особливістю є, то що чайові можна залишити протягом 30 днів після закінчення поїздки.

Відео дня

Послуга також працює через веб-версію сервісу або через квитанцію на електронну пошту.


Uber - міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси з виклику автомобілів з персональним водієм (таксі). Компанія надає послуги більш ніж у 600 містах у 77 країнах. В Україні сервіс вперше запустився у Києві в 2016 році. Також Uber працює в Запоріжжі, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Вінниці.


Нагадаємо, раніше компанія виступала проти чайових, що було одним з основних відмінностей між Uber і її конкурентом Lyft. У Uber пояснювали своє негативне ставлення до чайових тим, що люди залишають їх упереджено. Зараз функція працює тільки в Сіетлі, Міннеаполісі, Х'юстоні.

Скасування політики почалося в рамках програми 180 днів змін (180 Days of Change). Говорячи про причини реалізації нової програми співзасновник і президент компанії Гаррет Кемп заявляв, що "правда в тому, що ми не прислухалися до наших співробітників і особливо до нашим водіям".

Нагадаємо, що в кінці листопада Uber знову підняв вартість поїздок в Україні. Сервіс збільшив тарифи на поїздки з uberX у Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Харкові.

Показати ще новини
Радіо НВ
X