Uber дозволить співробітникам працювати не в офісі половину часу — Reuters

30 червня 2021, 11:33

Компанія Uber може дозволити штатним співробітникам працювати звідки завгодно половину робочого часу. Ходити в офіс щотижня буде необов’язково.

Компанія Uber дозволить співробітникам половину часу працювати з будь-якого місця в рамках оновленої стратегії повернення. Про це пише Reuters з посиланням на джерело, знайоме з цим питанням.

Відео дня

За даними видання, Uber намір зобов'язати співробітників проводити в офісі не менше 50% свого робочого часу. Відзначається, що це не означає, що співробітники будуть зобов'язані проводити в офісі не менше трьох днів на тиждень, як це планується в інших компаніях. Замість цього працівники Uber зможуть тиждень працювати з дому, а тиждень - з офісу, зазначає джерело агентства.

За словами співрозмовника видання, співробітникам також запропонують спробувати працювати далеко від свого звичайного будинку протягом чотирьох тижнів на рік.

Також очікується, що компанія дозволить великій кількості співробітників перейти на удаленку назавжди.

Ще в квітні компанія планувала більш жорсткі умови повернення співробітників в офіс. Працівники були зобов'язані працювати в офісі не менше трьох днів на тиждень, а ще два дні могли працювати віддалено.

Раніше повідомлялося, що Facebook дозволить більшості співробітників працювати віддалено. Також компанія дозволить запитувати віддалену роботу в інших країнах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X