У Жулянах почали будувати нову секцію для міжнародних авіарейсів

30 липня 2018, 13:43
1029
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У Жулянах почали будувати нову секцію для міжнародних авіарейсів - фото

Фото: Михайло Тацій

Будівництво нової секції терміналу А в аеропорті Жуляни, 28 липня 2018 року

В аеропорту Київ імені Ігоря Сікорського в Жулянах будівельники розпочали роботи зі встановлення каркаса нової секції міжнародного терміналу А в межах робіт щодо розширення аеровокзального комплексу.

Проект збільшення площі передбачає будівництво нової секції у правому крилі будівлі площею 9,5 тис. кв. метрів, повідомляє профільний портал avianews. Площа наявного терміналу А становить 14 тис. кв. метрів.

Як зазначають в аеропорті, це дозволить збільшити кількість стійок реєстрації, кабінок паспортного контролю і пунктів авіабезпеки. Роботи планується завершити у травні 2019 року. Витрати на будівництво оператор аеропорту Майстер-Авіа оцінює в 500 млн грн.

У зв'язку з необхідністю виділити місце для будівельної техніки аеропорт віддав під ці цілі частину зони паркування і попередив про можливий дефіцит місць для стоянки автомобілів через це.

У травні в аеропорті Київ збільшили зону обслуговування пасажирів міжнародних рейсів завдяки використанню потужностей внутрішнього терміналу Д, який простоює. Тепер пасажири, що прилетіли до Києва з-за кордону, потрапляють у міжнародну зону терміналу Д, де проходять паспортний контроль, після чого прямують критим коридором через льотне поле в термінал А, де розташовані багажні каруселі.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Рітейл/Нерухомість

22 травня, 09:03

thumb img
Успішний досвід заразливий. Як Фонд держмайна має намір регулювати роботу ріелторів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua