У Жулянах почали будувати нову секцію для міжнародних авіарейсів

30 липня 2018, 13:43

В аеропорту Київ імені Ігоря Сікорського в Жулянах будівельники розпочали роботи зі встановлення каркаса нової секції міжнародного терміналу А в межах робіт щодо розширення аеровокзального комплексу.

Проект збільшення площі передбачає будівництво нової секції у правому крилі будівлі площею 9,5 тис. кв. метрів, повідомляє профільний портал avianews. Площа наявного терміналу А становить 14 тис. кв. метрів.

Відео дня

Як зазначають в аеропорті, це дозволить збільшити кількість стійок реєстрації, кабінок паспортного контролю і пунктів авіабезпеки. Роботи планується завершити у травні 2019 року. Витрати на будівництво оператор аеропорту Майстер-Авіа оцінює в 500 млн грн.

У зв'язку з необхідністю виділити місце для будівельної техніки аеропорт віддав під ці цілі частину зони паркування і попередив про можливий дефіцит місць для стоянки автомобілів через це.

У травні в аеропорті Київ збільшили зону обслуговування пасажирів міжнародних рейсів завдяки використанню потужностей внутрішнього терміналу Д, який простоює. Тепер пасажири, що прилетіли до Києва з-за кордону, потрапляють у міжнародну зону терміналу Д, де проходять паспортний контроль, після чого прямують критим коридором через льотне поле в термінал А, де розташовані багажні каруселі.

Показати ще новини
Радіо NV
X