У Жулянах закрили магазин duty free через підозри у контрабанді – аеропорт

31 січня 2017, 16:07
Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) припинив співпрацю з магазином безмитної торгівлі (duty free) Pavo у зв'язку з підозрами в контрабанді

Про це повідомили в аеропорту з посиланням на голову ради директорів підприємства Дениса Костржевського, передає Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що Pavo group працює в аеропорту Київ з 2010 року.

Відео дня

"Це донецькі бізнесмени, які співпрацювали з нами до останнього часу. Вони представники минулої влади, були близькі до попереднього керівництва країни, продовжили користуватися тими ж методами, які використовували колишні правителі", - сказав Костржевський.

За його словами, виявилося, що існує кілька кримінальних справ щодо контрабанди товару компанією Pavo group.

"Ми підозрюємо, що вони використовували магазин duty free, який знаходиться на території аеропорту, просто як прикриття для своєї незаконної діяльності", - сказав він.

Костржевський пояснив, що після того, як співробітників компанії Майстер-Авіа (управляє аеропортом – ред.) почали викликати до правоохоронних органів для давання пояснень щодо можливої контрабандної діяльності компанії Pavo, було прийнято рішення припинити співпрацю з такими партнерами. На це рішення аеропорту також вплинула фінансова недисциплінованість Pavo при здійсненні орендних платежів, внаслідок чого між організаціями нерідко виникали конфлікти.

За словами Костржевського, згідно з договором оренди, укладеним між Майстер-Авіа та Pavo group, у разі його розірвання Майстер-Авіа повинна повідомити Pavo за 60 днів, а Pavo згорнути діяльність за цей термін.

"60 днів минули 27 січня 2017 року. В цей день ми анулювали пропуски працівників магазину. Компанія Pavo для нас тільки орендар, причому некомфортний. Що стосується нових орендарів, ми провели відкритий тендер, у якому брали участь практично всі duty free - оператори, представлені в Україні. Кращі пропозиції були у компанії БФ-груп. Ця компанія також представлена в аеропорту Бориспіль", - сказав Костржевський.

Нагадаємо, що раніше міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) припинив діяльність магазину duty free Pavo group.

Показати ще новини
Радіо НВ
X