У жовтні країни ОПЕК збільшили видобуток нафти до рекорду

10 листопада 2016, 14:19
Країни ОПЕК у жовтні збільшили сукупний видобуток нафти на 230 тис. барелів на день у порівнянні з попереднім місяцем - до рекордного показника в 33,83 млн барелів на день - завдяки відновленню обсягів видобутку в Нігерії, Лівії, а також рекордно високого видобутку в Іраку

Про це йдеться в щомісячній доповіді Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), передає Прайм.

При цьому в річному вираженні в жовтні видобуток країнами ОПЕК зріс майже на 1,3 млн барелів на день.

Відео дня

Так, видобуток в Іраку в жовтні в порівнянні з вереснем зріс на 10 тис. барелів на день і склав 4,59 млн барелів на день, нафтовидобуток Нігерії збільшився до 1,57 млн барелів на добу, а Лівії до 0,51 млн барелів.

У свою чергу видобуток Ірану в звітному періоді склав 3,72 млн барелів на добу проти вересневих 3,68 млн барелів. При цьому нафтовидобуток в Саудівській Аравії знизився до 10,55 млн барелів на день з 10,61 млн у вересні.

Наголошується, що це останні офіційні і публічні дані МЕА про видобуток, які опубліковані перед зустріччю ОПЕК у Відні, на якій країни планують досягти остаточних домовленостей щодо заходів стабілізації нафтового ринку.

Новий рекорд "означає, що ОПЕК повинна погодити значне скорочення (видобутку - ред.) у Відні, щоб здійснити свої алжирські домовленості", підкреслюється в доповіді.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X