У заправок WOG з'явився новий власник

7 квітня 2017, 13:50
У лютому 2017 року мережа АЗС WOG провела заміну юридичної особи з ТОВ Вог Рітейл на ТОВ Стиль Джоб для 378 станцій в 21 областях України

Про це свідчить аналіз переліку юросіб мережі за період грудень 2016 року – лютий 2017 року, пише oilnews.

При цьому під колишньою юрособою Вог Рітейл продовжують працювати 29 АЗС в Тернопільській та 2 станції в Луганській областях.

Відео дня

Дрібнооптовий напрямок WOG, який переважно оперував через Вог Рітейл, перейшов на роботу через ТОВ Вог Трейдинг.

Це вже не перша зміна юридичної особи для паливної компанії. Так, до грудня 2013 року заправки перебували в розпорядженні ТОВ Золотий Екватор, з грудня 2013 року по січень 2017 року вони належали Вог Рітейлу.

Періодична зміна операційних компаній притаманна більшості українських мереж АЗС. Найбільш часті зміни, в середньому два рази на рік, характерні для найбільшої національної мережі, яка об'єднувалася групою Приват. Мережа, що нараховує близько 1000 станцій розподілена на більш ніж 50 юрособами, які періодично змінюють один одного. Остання така ротація відбулася в лютому 2017 р., коли 858 АЗС групи Приват були знову перерозподілені між 40 новими юрособами.

За словами учасників ринку, зміна юросіб може свідчити про наявність у керуючих компаній невиконаних зобов'язань перед держорганами та/або претензій з їх боку. Крім того, перереєстрація дозволяє мереж уникати штрафів від АМКУ, а також ухилятися від відповідальності у разі претензій комітету про змову на локальних ринках.
Показати ще новини
Радіо НВ
X