У Vodafone розповіли, які міста першими отримають 4G-зв'язок

29 березня 2018, 14:42

Мобільний оператор компанія Vodafone Україна планує до 2 квітня запустити 4G-зв'язок у 20 містах України.

Про це заявила СЕО оператора Ольга Устинова, передає Інтерфакс-Україна.

4G-зв'язок запустять у діапазоні 2600МГц. Устинова наголосила, що зв'язок четвертого покоління буде запускатися поступово. Перший запуск технології охопить такі міста: Київ, три міста Київської області (Бориспіль, Вишневе, Чабани), Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.), Харків, Куп'янськ (Харківська обл.), Запоріжжя. Енергодар (Запорізька обл.), Львів, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.), Луцьк, Кропивницький, Одеса, Херсон.

Відео дня

Крім того, до липня 4G-мережу буде запущено в 28 містах. Зазначається, що до запущених раніше додадуться Бровари, Ірпінь (Київська обл.) Ліманка (Одеської обл.), Бердянськ (Запорізька обл.) Ужгород, Мукачево (Закарпатської обл.), Паляниця і Яремче (Івано-Франківської обл.).

У компанії також заявили, що більш ніж 30% абонентів готові до використання 4G-зв'язку, а середнє споживання трафіку на абонента в мережі оператора становить 4 Гб. Очікується, що з впровадженням технології зв'язку четвертого покоління, споживаний трафік зросте в два рази.

Нагадаємо, що у січні мобільні оператори на тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження 4G заплатили в сумі 2,5 млрд грн за сім лотів.

У березні, українські оператори мобільного зв'язку Київстар, Vodafone-Україна і lifecell на тендері для запуску зв'язку стандарту 4G придбали лоти на 3,2 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що Vodafone заліз в борги заради 4G в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X