У Вінниці запустять завод із виробництва холодильників

30 серпня 2018, 11:55

Торгово-промисловий холдинг UBC Group на початку вересня має намір запустити в експлуатацію першу чергу заводу Green Cool з виробництва холодильного обладнання у Вінниці.

Про це повідомив директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян, передає Інтерфакс-Україна.

Завод площею близько 20 тис. кв. м побудували в рамках індустріального парку Вінницький кластер холодильного машинобудування.

Відео дня

Так, 27 серпня підписано договір про створення та функціонування індустріального парку між мером Вінниці Сергієм Моргуновим, Українською пивною компанією і Промислово-інвестиційною компанією, яка стала управляючою компанією індустріального парку за результатами проведеного відкритого конкурсу.

Наразі завершено будівництво першої черги заводу, який працює в тестовому режимі, зокрема, відвантажена перша продукція на експорт.

За словами Погосяна, запланований обсяг виробництва холодильного обладнання першої черги заводу становитиме 400 млн грн/рік, а після реалізації другої черги в 2019-2020 роках обсяг виробництва досягне 700 млн грн/рік.

До 2024 року парк має вийти на повну потужність.

Зазначимо, що Вінницький кластер холодильного машинобудування внесений Мінекономрозвитку і торгівлі України до реєстру індустріальних парків в травні 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X