У Вінниці вирішили побудувати завод із виробництва сонячних батарей

19 березня 2018, 08:18

У Вінниці у 2018/19 роках збудують завод з виробництва сонячних панелей проектною потужністю виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом буде займатися компанія Несс Эстейт.

Про це повідомив директор Несс Эстейт Іван Векірчик, передає Укринформ.

За його словами, зараз готується проектно-кошторисна документація на втілення цього проекту та проводяться організаційно-підготовчі роботи. Процес будівництва заводу з виготовлення сонячних панелей з використанням фотоелектричних елементів буде виконуватися двома чергами. Завершення комплексної реалізації проекту заплановано на другу половину 2019 року.

Відео дня

Він також додав, що це буде екологічно чисте виробництво, його проектна потужність становить 400 МВт на рік, а прогнозований річний обсяг товарної продукції очікується в обсязі $180 млн. У результаті реалізації проекту в компанії планують забезпечити роботою близько 400 вінничан.

Будівництво підприємства з урахуванням виходу на проектну потужність здійснюватиметься двома чергами; тривалість будівництва - жовтень 2018 - друга половина 2019 років.

Крім того, повідомляється, що виконком Вінницької міської ради вже нaдaв дозвіл компанії нa проектувaння зaводу з виробництвa сонячних пaнелей по вулиці Сергія Зулінського.

Нагадаємо, що ЄБРР надав Україні майже €26 млн на сонячні електростанції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X