У Вінниці вирішили примусово виселити Adidas

19 лютого 2018, 13:47
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія Аскор Компані, що надавала торговельні площі у Вінниці в оренду компанії Адідас-Україна, попередила спортивного рітейлера про примусове виселення з магазину за адресою ул.Оводова, 51 у Вінниці у зв'язку із закінченням терміну оренди.

Відповідне звернення до директора Adidas компанія Аскор опублікувала в суботньому випуску газети Голос України, передає агентство Інтерфакс-Україна.


Адідас-Україна зареєстрована у 1996 році в Києві, займається продажем товарів для спорту. Власником компанії є Adidas AG (Німеччина), директором - Ростислав Черевко.

Відео дня

Виручка компанії за 2016 році становила 1,4 млрд грн, чистий прибуток - 304,6 млн грн, що відповідно на 13% і 35% більше, ніж у 2015 році. Виручка компанії за третій квартал 2017 року становила 1,1 млрд грн, чистий прибуток - 214,4 млн грн.


"Термін орендного користування Адідас-Україна приміщенням загальною площею 412,7 кв. м минув 31 січня 2018 року. Аскор Компані неодноразово зверталася з проханням звільнити приміщення [...] Аскор Компані змушена самостійно звільнити приміщення від майна Адідас-Україна", - зазначено в повідомленні компанії.

Також наголошується, що Adidas має забезпечити присутність своїх представників для звільнення магазину від майна орендаря 19 лютого 2018 року. Якщо орендар проігнорує вимогу, Аскор передасть майно на зберігання третій особі з наступним відшкодуванням плати за зберігання компанією Адідас-Україна.

Крім того, зазначено у повідомленні Аскор, Adidas має сплатити неустойку в двократному розмірі орендної плати за кожен день прострочення оренди.


Аскор Компанії створена в 2014 року в Києві. За даними держреєстру, основним видом діяльності підприємства є надання в оренду нерухомості. Станом на лютий-2018 власником компанії є кіпрська компанія Яношка Лімітед, бенефіціаром - Софія Аскаліду.

Виручка компанії у 2016 році зросла в 525 разів порівняно з 2015 роком - до 73,5 млн грн. Чистий прибуток компанії склав 23,6 млн грн, тоді як в 2015 році Аскор зазнав збитків.


Нагадаємо, що Україна звинуватила німецькі компанії Adidas, Puma і DHL в незаконній роботі в анексованому Криму.

Пізніше Управління Служби безпеки України в АР Крим відкрило кримінальне провадження для розслідування можливої роботи німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma на анексованому півострові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X