У відділеннях Укрпошти з'являться термінали для банківських карт

4 квітня 2018, 17:51

Укрпошта отримала 5 тис. POS-терміналів для прийому до оплати платіжних карт і встановить їх в найбільш завантажених відділеннях.

Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський агентству Інтерфакс-Україна.

"У першу чергу встановимо в найбільш завантажених наших відділеннях, і поступово будемо розширюватися. Плюс до кінця червня доведемо інтернет до відділень в селах, де проживає понад 2 тис. осіб, так що частково вирішимо питання із зв'язком", - сказав він.

Відео дня

Смілянський уточнив, що процесинг буде здійснювати платіжна система Українська національна розрахункова картка.


POS-термінал - електронний програмно-технічний пристрій для прийому до оплати платіжних карт, яке може приймати картки з чіпом, магнітною смугою і безконтактні карти, а також інші пристрої, що мають безконтактне сполучення.


Раніше він зазначав, що в українських селах часто відсутній нормальний зв'язок, що перешкоджає розвитку онлайн-продажів в регіонах.

За словами Смілянського, підключення відділень в селах Укрпошта буде проводити на основі регіональних тендерів.

Нагадаємо, що в липні 2017 року Укрпошта отримала акредитацію від міжнародної платіжної системи Mastercard і можливість встановлювати POS-термінали на своїх відділеннях.

У грудні 2017 року Укрпошта оголосила тендер на закупівлю 5 тис. POS-терміналів.

18 січня 2018 року відбувся аукціон, а 14 лютого був підписаний договір з компанією переможцем - Сервус Системз Інтегрейшн з пропозицією 31,1 млн грн.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України. Надає близько 50 видів послуг у 11,5 тис. відділеннях по всій Україні. Штат підприємства налічує 73 тис. працівників, з яких 36 тис. - листоноші.

Показати ще новини
Радіо NV
X