У Мінстратегпромі назвали «демаршем» звинувачення Укроборонпрому у блокуванні реформ

19 листопада 2020, 16:52

У відповідь на звинувачення керівництва Укроборонпрому в блокуванні реформ, в Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості заявили що здивовані «демаршем» представників держконцерну.

Також в профільному міністерстві також назвали заяву керівництва Укроборонпрому спробою позиціюватися, як «ексклюзивний „політичний гравець“, який має виключне право визначати пріоритети, методи та шляхи реформування і розвитку стратегічної галузі і давати оцінку органам держвлади».

Відео дня

Відповідну заяву Мінстратегпром опублікував у своєму Facebook.

«Завдання реформування і створення дієвої, ефективної моделі функціонування оборонно-промислового комплексу України в умовах війни з російським агресором — питання надзвичайної державної ваги і не може бути предметом для експериментальних вправ фахівців з «загального реформування», для яких не має значення, що саме «реформувати», — підкреслили в міністерстві.

Також в міністерстві заявили, що публічне втручання у сферу, яка «не підлягає компетенції суб'єкта господарювання» — державну військово-промислову політику, не може розцінюватися інакше як спроба зірвати реалізацію завдань, визначених Президентом України та закріплених чинним законодавством.

Коментуючи заяву Укроборонпрому в міністерстві заявили про «некомпетентність і непоінформованість авторів тексту щодо конкретної діяльності, здійснюваної керівництвом міністерства».

Також у відомстві припустили, що авторам заяви «невідомо про спільну роботу представників Мінстратегпрома, комітетів Верховної Ради України та концерну, яка триває протягом останніх кількох місяців», що спрямована на вдосконалення існуючої законодавчої бази, розробку нових нормативно-правових актів, необхідних для реформування оборонно промислового комплексу.

Нагадаємо, що 18 листопада на сайті держконцерну Укроборонпром з’явилася заява зі звинуваченням Мінстратегпрома в блокуванні реформи держконцерну і оборонно-промислового комплексу в цілому.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X