В Укроборонпромі прокоментували звинувачення про виведення 100 мільйонів

24 жовтня 2017, 19:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Державний концерн Укроборонпром заявив, що не несе відповідальності за господарську діяльність контрагентів і комерційних структур з якими вони співпрацюють

Про це йдеться у заяві держконоцерну у відповідь на розслідування програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

"Укроборонпром не несе відповідальність за господарську діяльність контрагентів і комерційних структур, з якими вони співпрацюють. Але заради недопущення будь-яких махінацій концерн кожен раз запитує у контролюючих і правоохоронних органів інформацію про постачальників і їх можливої фіктивності. А в разі підозри постачальника в будь-яких махінаціях, Укроборонпром складає інформаційне повідомлення і направляє його в правоохоронні органи ", - сказано в заяві.

Відео дня

У концерні відзначили, що у правоохоронні органи в цілому направлено 183 матеріали про порушення при закупівлі на загальну суму понад 657 млн грн. За направленими матеріалами правоохоронними органами розпочато 41 кримінальне провадження. Всього на даний момент усунуто з посад 25 керівників підприємств.

Крім того, в концерні стверджують, що з іншими зазначеними в сюжеті компаніями, а саме з компаніями Мідленд Інвест, Промомаркет, Наполі груп, Малаві, підприємства Укроборонпрому взагалі ніколи не мали ніяких договірних відносин.

В цей же час, в Укроборонпрому стверджують, що згадана в розслідуванні компанія Ренал поставила замовлені вузли та агрегати для виробництва і ремонту бронетехніки.

"Про факт отримання таких вузлів і агрегатів свідчать: документи первинного бухгалтерського обліку, акти вхідного контролю і навіть позначки в журналах в'їзду виїзду автотранспорту. А на всю отриману продукцію є товаросупровідних документація - сертифікати і паспорти, в яких виробником продукції визначався Ренал", - сказано в заяві.

Раніше ЗМІ повідомляли, що держконцерн Укроборонпром перераховує бюджетні кошти на фіктивні фірми.


Державний концерн Укроборонпром - група компаній під державним управлінням, яка об'єднує велику частину підприємств оборонно-промислового комплексу України.

Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

До складу концерну входять підприємства ОПК, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X