У Укрнафти закінчилася ще одна ліцензія

25 травня 2018, 19:50

У напівдержавній компанії Укрнафта 25 травня завершився термін 20-річного спецдозволу на видобуток нафти і газу на Спаському родовищі в Івано-Франківській області.

Про це свідчать дані Державної служби геології і надр, передають Українські Новини.

Відзначається, що це вже 11-та ліцензії компанії, термін якої закінчився за поточний рік.

Відео дня

Нагадаємо, що в минулому році в компанії закінчився термін 9 ліцензій. Всього в 2018 рік закінчується термін дії 27 спецдозволів Укрнафти. Компанія домагається продовжити їх через суд.

У прес-службі пояснюють, що їхнє продовження є критично необхідним компанії, так як на них припадає 53% річного видобутку нафти з конденсатом і 30% річного видобутку газу.

У середині лютого 2018 року компанія подала позов проти Держгеонадр про продовження 16 спецдозволів, термін дії яких закінчується в цьому році.

У квітні Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов'язав Держгеонадра продовжити термін дії 11 спецдозволів Укрнафти.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Національної акціонерної компанії Нафтогаз України належить 50% +1 акція Укрнафти.

Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам). З 2003 року операційне управління Укрнафтою здійснює група Приват.

Показати ще новини
Радіо NV
X