У Укрнафти закінчилася ще одна ліцензія

25 травня 2018, 19:50
212
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

В компанії закінчилось 11 ліцензій у цьому році

У напівдержавній компанії Укрнафта 25 травня завершився термін 20-річного спецдозволу на видобуток нафти і газу на Спаському родовищі в Івано-Франківській області.

Про це свідчать дані Державної служби геології і надр, передають Українські Новини.

Відзначається, що це вже 11-та ліцензії компанії, термін якої закінчився за поточний рік.

Нагадаємо, що в минулому році в компанії закінчився термін 9 ліцензій. Всього в 2018 рік закінчується термін дії 27 спецдозволів Укрнафти. Компанія домагається продовжити їх через суд.

У прес-службі пояснюють, що їхнє продовження є критично необхідним компанії, так як на них припадає 53% річного видобутку нафти з конденсатом і 30% річного видобутку газу.

У середині лютого 2018 року компанія подала позов проти Держгеонадр про продовження 16 спецдозволів, термін дії яких закінчується в цьому році.

У квітні Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов'язав Держгеонадра продовжити термін дії 11 спецдозволів Укрнафти.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Національної акціонерної компанії Нафтогаз України належить 50% +1 акція Укрнафти.

Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам). З 2003 року операційне управління Укрнафтою здійснює група Приват.

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 20:41

article_img
Roshen не менш вагомий, ніж Квартал 95. Політтехнолог Порошенка - про президента, Зеленського, Тимошенко і Коломойського
Інновації

Сьогодні, 20:00

article_img
Раптово. Технологія блокчейн виявилася вразливою для хакерів
Економіка

Сьогодні, 19:52

article_img
Зростуть на 20%. Як в Україні відбуватиметься перерахунок пенсій

Головне

Політика

Сьогодні, 02:07

article_img
У ЦВК розповіли про зарубіжні виборчі дільниці на виборах президента
Події

Сьогодні, 22:16

article_img
СБУ оголосила у розшук головного фігуранта справи про MH17
Події

Сьогодні, 12:54

article_img
Провокації РФ: СБУ назвала храми, які планувала атакувати ФСБ