У ДФС розповіли, скільки експортних операцій проходять через офшори

20 жовтня 2017, 09:05
Глава Офісу великих платників Державної фіскальної служби Євген Бамбизов заявив, що майже дві третини експортних операцій в Україні проходять за непрямими контрактами, через офшори

Про це передає УНІАН.

"74% всіх експортних контрактів проходять за непрямими контрактами", - сказав Бамбизов.

За його словами, 60% експортних операцій великих платників, податки яких адмініструються в Офісі, проходять за непрямими контрактами.

Відео дня

"Для чого це робиться? Все розуміємо. Є посередник, який зареєстрований в юрисдикції, яка має більш пільговий режим оподаткування, і через цього посередника здійснюється придбання або реалізація того чи іншого виду продукції", - сказав Бамбизов.

Він також додав, що проблему можна було б вирішити набагато простіше, якби Україна приєдналася до плану BEPS.


Приєднання України до BEPS означає, що країна зобов'язується імплементувати мінімальний стандарт плану, що включає чотири кроки боротьби з податковими зловживаннями, пов'язаними з використанням спеціальних режимів оподаткування, уникнення зловживань при застосуванні податкових конвенцій. Окрім того, Україна повинна відкрити доступ до інформації про використання схем агресивного податкового планування, збільшення ефективності механізмів вирішення спорів щодо застосування договорів про уникнення подвійного оподаткування між країнами.

Показати ще новини
Радіо NV
X