У ДФС хочуть ввести нові штрафи для власників авто на іноземних номерах

7 серпня 2017, 11:19
Державна фіскальна служба (ДФС) розробила проект закону, який передбачає штраф у розмірі вартості автомобіля за перевищення перебування транспортного засобу на території України більш ніж 20 днів

Про це 4 серпня під час прес-конференції заявив заступник директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Олексій Сівірін, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, Міністерство фінансів спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі вже узгодили законопроект, зараз документ перебуває в Державній регуляторної службі.

Сівірін також додав, що в окремих областях України митники спільно з Нацполіцією проводять рейди з виявлення порушників митного законодавства водіями автомобілів з іноземними номерами.

"Сьогодні проблема полягає в тому, що не так вже й багато прав у поліції, ще менше прав у митників зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації. Був випадок, коли співробітниця однієї з митниць просто викликала таксі з такими номерами в митницю і потім складали протокол", - пояснив чиновник.

За даними громадської організації Авто Євро Сила, в Україні налічується близько 3 млн автомобілів з іноземними номерами.

Раніше повідомлялося, що за даними ДФС в Україні перебуває 24,5 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією з порушенням режиму тимчасового ввезення, ще 27,6 тис. - з порушенням транзитних термінів.

Нагадаємо, що в кінці липня Вищий адміністративний суд Києва виніс перше рішення щодо водія автомобіля з іноземними номерами. Штраф склав 420 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X