У цьому році під Києвом почнуть будувати місто-супутник

9 лютого 2017, 14:19
Девелоперсько-будівельна компанія Фірма Т. М. М. (Київ) має намір у 2017 році приступити до реалізації проекту міста-супутника біля села Микуличі Бородянського р-ну Київської обл., що передбачає будівництво майже 1 млн кв. м житла

Про це повідомив генеральний директор Т. М. М. Микола Толмачов, передає Інтерфакс-Україна.

"Цим проектом ми запропонуємо ринку нову технологію – швидкомонтовані будинки. Але не щитові канадські, а кам'яні українські. По суті, це буде хаб для сучасних людей, з вирішеними питаннями екології – свіже повітря, утилізація відходів, а також комплексна ергономіка життя в цьому просторі. Тобто спортивно-оздоровчі установи, робітники, що обслуговують", - сказав він.

Відео дня

За його словами, в даний час компанія оновлює проект і готується до його презентації та початок будівництва в квітні поточного року.

"Проект ми вже переробляли декілька разів, і якщо б не 2008 рік, давно б почали його будувати. Зараз розробляємо його новий формат і розуміємо, що для реалізації у нас повинні бути партнери. Або міжнародні фонди, або українські", - зазначив Толмачов, додавши, що компанія планує реалізувати проект в Микуличах навіть при відсутності кредитора.

За його словами, вартість 1 кв. м в житлових об'єктах з готовим ремонтом буде коштувати близько 300-320 USD. При цьому собівартість будівництва в структурі ціни 1 кв. м складе близько 220 USD, інженерна та соціальна складові – близько 50 USD.

Згідно з даними веб-сайту Т. М. М., місто-супутник в с. Микуличі буде розташований на території площею понад 420 га і розрахований приблизно на 20 тис. жителів

Концепція передбачає квартальну забудову території житловими будинками середньої поверховості і таунхаусами. Загальна площа житлової нерухомості становить близько 970 тис. кв. м.


Т. М. М. - девелоперсько-будівельна компанія повного циклу – працює на будівельному ринку України з 1994. Займається будівництвом житлових комплексів, а також офісних, торгових, промислових та інфраструктурних об'єктів.

Згідно з даними єдиного держреєстру юросіб і фізосіб підприємців на 15 лютого 2016 року, часткою 100% у статутному капіталі Фірми Т. М. М. володіла TMM Real Estate Development plc (Кіпр). Кінцевим бенефіціаром і генеральним директором Т. М. М. є Микола Толмачов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X