У центрі Києва заарештували дві офісні будівлі

29 листопада 2016, 11:37
В рамках розслідування розкрадання коштів Фідобанку накладено арешт на 2 офісні будівлі у центрі Києва

Про це повідомила прес-служба Прокуратури Києва.

"За клопотанням прокуратури м. Києва та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фінансової служби у м. Києві в рамках кримінального провадження за фактом доведення ПАТ Фідобанк до неплатоспроможності суд наклав арешт на 2 офісних приміщення, що розташовані на вул. Велика Васильківська у Києві, загальною площею близько 6 тис. кв м", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що досудовим розслідуванням встановлено, що посадовими особами Фідобанку в 2015 році зазначене майно було відчужено комерційній структурі за 170 млн грн. Проте з’ясувалося, що купівля цієї нерухомості відбулася через ланцюг фіктивних компаній та за рахунок коштів, які безпосередньо відносяться до активів цього ж банку.

"Злочинні дії службовців фінустанови призвели до нанесення багатомільйонних збитків вкладникам та кредиторам банку, та як наслідок - віднесення його до категорії неплатоспроможних", - заявили в прокуратурі.

В даний час вказане нерухоме майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні, а його арешт здійснено для забезпечення відшкодування збитків, завданих потерпілим, та недопущення його подальшого відчуження.

Досудове розслідування, розпочате за ст. 218-1 (доведення банку до неплатоспроможності), і ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, триває.

Показати ще новини
Радіо NV
X