У Трейд Коммодіті повторно заарештували всі акції

21 листопада 2017, 11:04
14 листопада Солом'янський районний суд Києва повторно заарештував 100% акцій компанії Трейд Коммодіті

Про це свідчить ухвала суду.

Так, суд розглянув клопотання детектива Національного антикорупційного бюро (НАБУ), який просив заарештувати корпоративні права компанії у вигляді 100% статутного капіталу (7,4 тис. грн), які належать директору Трейд Коммодіті Вадимові Майку.

Відео дня

Суд задовольнив клопотання та повторно заарештував акції компанії. Крім того, суд заборонив відчужувати та розпоряджатися акціями.

Нагадаємо, що 13 листопада Солом'янський райсуд Києва зняв арешт зі 100% акцій компанії Трейд Коммодіті за клопотанням адвоката директора компанії Майка.

Раніше повідомлялося, що компанію Трейд Коммодіті запідозрили у причетності до корупційної схеми під час закупівлі палива для Міністерства оборони, у результаті якої держава втратила понад 149 млн грн.

Пізніше в МВС заявили, що компанія Трейд Коммодіті використовувала обманні схеми для виграшу в тендері із закупівлі нафтопродуктів для Нацполіціі на 380 млн грн.

Підозрювані в причетності до розкрадання 149 млн грн при закупівлі палива для Міністерства оборони посадові особи Трейд Коммодіті (Кам'янське), яке перемогло в тендері, втекли.

11 жовтня НАБУ затримало заступника міністра оборони Павловського та ще 3 працівників Міноборони за підозрою в розтраті 149 млн грн під час закупівлі палива у фірми Трейд Коммодіті.

16 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали інвестора Трейд Коммодіті Володимира Трофименка.

При цьому Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила рішення Солом'янського районного суду Києва, який обрав запобіжний захід для Трофименку у вигляді особистого зобов'язання з носінням електронного браслета стеження.

Пізніше Державна аудиторська служба України підтвердила закупівлю Міністерством оборони палива у Трейд Коммодіті за завищеними цінами.

24 жовтня стало відомо про те, що суд заарештував 149,3 млн грн на рахунках Трейд Коммодіті в банку Південний.

2 листопада ЗМІ повідомили, що Солом'янський районний суд Києва заарештував частину майна інвестора компанії Володимира Трофименка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X