В Україні впали продажі автомобілів

1 червня 2018, 13:06

В Україні у травні було продано 6,5 тис. нових легкових автомобілів, що на 1,1% менше, ніж у попередньому місяці. Порівняно з аналогічним періодом минулого року зростання виявився взагалі мінімальним - 0,17%.

Про це повідомляє AUTO-Consulting.

У травні лідером була Toyota з показником 12,5% ринку, але наростити обсяг продажів їй також не вдалося. А ось Renault додала майже 10% до квітневого результату. Третю позицію зайняв Hyundai. Також продажу нарости дилери Kia на 25% і Ford на 42%.

Відео дня

При цьому різко впали продажі у Volkswagen, що дало шанс обійти його конкурентам. Причиною виявився скандал з сертифікацією.

Крім того, активізувалися і продажі преміальних брендів. Так, BMW змогла на 24% підвищити продажі на тлі стагнуючого ринку, але наздогнати показники Audi їй поки не вдалося.

Інтерес до решти преміум-брендам в травні був дуже слабким. Зовсім інша тенденція була в бюджетному сегменті. Тут, активно додавали в продажах Chery, Lada, Jac і навіть ЗАЗ.

Також наголошується, що в останні місяці український ринок нових легкових автомобілів демонструє загасаючу динаміку. Так, за підсумками 5 місяців обсяг реалізації становив 32,2 тис. авто, що лише на 9% більше, ніж роком раніше. Передбачається, що влітку зростання продажів може взагалі припиниться.

Раніше повідомлялося, що українці стали більше купувати нових легкових автомобілів У квітні 2018 року український автопарк поповнили 6,8 тис. нових легкових автомобілів, що на 6% більше порівняно з квітнем минулого року.

Продажі нових комерційних автомобілів в Україні зросли на 30%, до 1187 штук за підсумками квітня у порівнянні з аналогічним місяцем минулого року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X