У Кауфмана назвали безпідставним звинувачення гендиректора Тедіса в ухиленні від сплати податків 270 млн грн

17 січня, 12:12
Борис Кауфман (Фото:Борис Кауфман \ Facebook)

Борис Кауфман (Фото:Борис Кауфман \ Facebook)

У компанії Тедіс назвали безпідставним звинувачення гендиректору дистриб’ютора в ухиленні від сплати податків на 270 млн. грн.

У дистриб'юторській компанії Тедіс Україна назвали безпідставною та юридично необґрунтованою підозру в ухиленні від сплати податків на загальну суму понад 270 млн грн, висунуту гендиректору компанії Тарасу Корніяченку.

Відео дня

Така заява оприлюднена на сайті компанії.

У компанії наголосили, що порушена проти нього кримінальна справа стосується низки суб'єктів господарсько-підприємницької діяльності, з якими компанія мала фінансово-господарські операції у 2020 році.

«У рамках зазначеної справи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) запитувало у компанії документи, що підтверджують фінансово-економічні відносини з контрагентами, які Тедіс надав», - йдеться у заяві компанії.

Днем раніше повідомлялося, що правоохоронці повідомили про підозру у несплаті податків на 270 млн грн гендиректора найбільшого в Україні дистриб'ютора тютюнових виробів.

На початку грудня НАБУ та САП повідомили про підозру бізнесмена Бориса Кауфмана та екс-нардепа Олександра Грановського , яких вважають творцями злочинної організації.

Суд відправив Кауфмана до СІЗО з альтернативою застави . 8 грудня він вийшов під заставу у 129 млн грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X