У Світовому банку заявили, що Україна не здатна освоїти донорські кошти
"Іноді в мене складається таке сумне враження, що проекти Світового банку в Україні найбільше потрібні Світовому банку. Але ж ми на них фактично не заробляємо, інвестиції в Україну не є джерелом наших доходів. Більш того, якщо проект не був реалізований або був реалізований не повною мірою, для нас це швидше збиток, адже ми витрачаємо на підготовку проектів власні кошти, яких Україна не повинна нам повертати", — розповіла представник СБ.
Також вона зазначила, що українське законодавство відрізняється надмірною регульованістю, що заважає у гнучкості прийняття рішень.
"Гнучкість в прийнятті рішень владою відсутня, а переговори, як правило, закінчуються переконанням народних депутатів у тому, що необхідні зміни не вплинуть на їх бізнес-інтереси", - зазначила вона.
В якості аргументу Максименко зазначила, що з невмінням української сторони ефективно освоювати донорські кошти також стикнулися й інші ключові партнери країни на міжнародній арені, в тому числі й Європейський банк реконструкції і розвитку, Європейський інвестиційний банк, і KfW.
отримання чергового траншу кредиту МВФ