У Світовому банку заявили, що Україна не здатна освоїти донорські кошти

2 коментувати
В Світовому банку розповіли про нездатність України освоювати донорські кошти
Фото: eng.belta.by

В Світовому банку розповіли про нездатність України освоювати донорські кошти

Ключові кредитори України стикаються з невмінням Києва освоїти надані кошти, з зарегульованістю законодавства та чиновниками, які керуються власними бізнес-інтересами. Про це заявила топ-менеджер портфеля проектів Світового банку (СБ) в Україні Клавдія Максименко, повідомляє DT

"Іноді в мене складається таке сумне враження, що проекти Світового банку в Україні найбільше потрібні Світовому банку. Але ж ми на них фактично не заробляємо, інвестиції в Україну не є джерелом наших доходів. Більш того, якщо проект не був реалізований або був реалізований не повною мірою, для нас це швидше збиток, адже ми витрачаємо на підготовку проектів власні кошти, яких Україна не повинна нам повертати", — розповіла представник СБ.

Також вона зазначила, що українське законодавство відрізняється надмірною регульованістю, що заважає у гнучкості прийняття рішень.

"Гнучкість в прийнятті рішень владою відсутня, а переговори, як правило, закінчуються переконанням народних депутатів у тому, що необхідні зміни не вплинуть на їх бізнес-інтереси", - зазначила вона.

В якості аргументу Максименко зазначила, що з невмінням української сторони ефективно освоювати донорські кошти також стикнулися й інші ключові партнери країни на міжнародній арені, в тому числі й Європейський банк реконструкції і розвитку, Європейський інвестиційний банк, і KfW.

Раніше НВ повідомляло, що Нацбанк сподівається на отримання чергового траншу кредиту МВФ в рамках програми EFF в кінці серпня 2016 року.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: