У Starbucks забагато кав'ярень і зависокі ціни - аналітики Волл-Стрит

3 лютого 2018, 10:24

Аналітики Волл-Стрит вважають, що розширення мережі кав'ярень Starbucks та підвищення цін призводить до зниження прибутку американської компанії, повідомляє Reuters.

Доходи Starbucks зросли на 2% за останній квартал у порівнянні з 9% в 2015 році. Експерти пояснюють це тим, що компанія пожирає свій власний бізнес, відкриваючи щорічно по 700 нових кав'ярень лише в США. Американська мережа Starbucks налічує понад 14 тисяч закладів - це більше, ніж у McDonald's.

Відео дня

Президент дослідницької фірми Quo Vadis Capital Джон Золідіс вважає, що прибуток Starbucks падає через перевиробництво. Він також зазначає, що компанія невиправдано завищує ціни.

Ціни на каву в Starbucks торік зросли на 3,5%, в той час як мережа Dunkin 'Donuts підвищила вартість кави менш як на 1%, а McDonald's практично не змінював ціни на каву вже два роки.

Нагадаємо, що на Всесвітньому економічному форумі в Давосі мер Києва Віталій Кличко запевнив, що зробить все можливе, щоб мережа Starbucks зайшла в Україну. Та у Starbuсks заявили, що не розглядають варіант виходу на український ринок.

Показати ще новини
Радіо NV
X