Український стартап залучив $ 120 тис. для розробки сервісу кредитування через Facebook

2 лютого 2016, 15:03
Сервіс онлайн-кредитування Taplend залучив інвестиції від бізнес-ангела на суму в $120 000

Taplend оцінили в $600 000. Тестовими майданчиками стануть університети Берклі і Стенфорд. Після цього почнеться масштабування на весь ринок США.

З допомогою українського сервісу можна брати в борг у друзів або фінансових організацій. Taplend вирішить одразу дві проблеми позичальників – повідомляє AIN. Це повільний процес отримання грошей і високі процентні ставки.

Відео дня

На думку команди, саме об'єднання двох моделі кредитування Peer-2-Peer і Payday Loan, є основною конкурентною перевагою Taplend.

З допомогою сервісу користувач може або позичити гроші у друзів зі списку контактів (телефонної книжки або Facebook), або у банку через додаток на Iphone. При першому варіанті комісія не буде братися.

Якщо друг відмовився допомогти або його грошей не вистачило, програма видасть варіанти банків по макрокредитах.

«Бізнес-модель стартапу як раз і полягає в останньому кейсі, а саме — в отриманні плати за генерацію кредиту та/або кредитної заявки для мікрофінансової організації. В залежності від якості кредитора, суми, яку він шукає, партнера ми будемо мати $20-50 з виданого позики через нашу систему», – пояснив CEO проекту Віктор Ігнатюк.

Зараз творці готують до запуску версії Taplend для iOS і Android.

Це не перший успіх українських стартаперів. Нещодавно Facebook дав грант у розмірі $30 000 українським розробникам.

Показати ще новини
Радіо NV
X